Gemini Kangeroes

Organisatie

Bestuur

Voorzitter: Daan Meijs
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Secretaris: Miranda Verschuren
secretaris@gemini-kangeroes.nl

Penningmeester: John Kalmeijer
penningmeester@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Technische Commissie: Ilona Stoeltie
voorzitter@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter Activiteitencommissie: Joris Meijer
jeugdactiviteiten@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter PR & Sponsoring: Vacature
sponsoring@gemini-kangeroes.nl

Voorzitter
Daan Meijs

Secretaris
Miranda Verschuren

Penningmeester
John Kalmeijer

Voorzitter
PR & Sponsoring

Sjoerd Roosjen

Wedstrijd- & Arbitragezaken

Wedstrijdsecretaresse: Ingrid Kalmeijer & John Kalmeijer
wedstrijdsecretariaat@gemini-kangeroes.nl

Minicoördinator: Ilona Stoeltie
tcminiteams@gemini-kangeroes.nl

Scheidsrechterscoördinator: Vincent Weijand
srcoordinator@gemini-kangeroes.nl

Wedstrijdsecretaris
Ingrid Kalmeijer

Wedstrijdsecretaris
John Kalmeijer

Minicoördinator
Ilona Stoeltie

Technische Commissie

DS1 en Recranten
Robin Kalmeijer

Activiteitencommissie

Angelique van der Geest, Joris Meijer, Marloes Meijs, Sven Adriaanse & Sandra Brussee
activiteiten@gemini-kangeroes.nl

Marloes Meijs

Sven Adriaanse

Sandra Brussee

Jeugd- en minikampcommissie

Leon van Nielen, Douwe Schelvis, Ilona Stoeltie & Stijn Willemsen
jeugdkamp@gemini-kangeroes.nl

Overige kaderleden

Kascommissieleden: Berend Brasjen en Iepe Roosjen

Vertrouwenspersoon: Karen Schinck
vertrouwenspersoon@gemini-kangeroes.nl

Ledenadministratie: John Kalmeijer
ledenadministratie@gemini-kangeroes.nl

Coördinator beachvolleybal: Ilona Stoeltie
beach@gemini-kangeroes.nl

Materiaalbeheerder: John Kalmeijer
materiaal@gemini-kangeroes.nl

Redactie Clubblad: John Kalmeijer
redactie@gemini-kangeroes.nl

Webmaster: Stan Ravensbergen
webmaster@gemini-kangeroes.nl

Wedstrijdkleding: Ralph Mol
rmol@gemini-kangeroes.nl

Kascommissielid
Berend Brasjen

Kascommissielid
Iepe Roosjen

Vertrouwenspersoon
Karen Schinck

Ledenadministratie
John Kalmeijer

Materiaalbeheerder
John Kalmeijer

Redactie clubblad
John Kalmeijer

Webmaster
Stan Ravensbergen

Wedstrijdkleding
Ralph Mol

Sjoerd Roosjen

Stijn Willemsen

Dinant van Harmelen

Daan Meijs